• 09355685454

آموزش مجسمه سازی در کرج

 

آموزش مجسمه سازي در کرج

دوره هاي تخصصي آموزش مجسمه سازی با توجه به نياز سنجي هاي زير تدوين گرديده است

1- نياز نسل جوان به شناخت صحيح و آكادميك رشته مجسمه سازي

2- ارايه دوره هاي منظم آموزشي و مكمل يكديگر كه دوره هاي كاربردي را تكميل نموده و آموزش پذيرنده در انتهاي دوره توان ورود به بازارهاي هنر ،نمايشگاههاي مجسمه سازي ،اجراهاي شهري ، شركت درگروه هاي حرفه اي و رويدادهاي هنري بين المللي را داشته باشد.

با توجه به مطالب ذكر گرديده، دوره هاي آموزشي به سه دوره پايه، پيشرفته و تخصصي تقسيم گرديده و در هر دوره به صورت كامل مواد درسي منظمي را ارايه نموده كه هنرجويان پس از اتمام هر دوره به توانمندي لازم در آن دوره رسيده و گواهي آن دوره را دريافت مي نمايند.

دوره پايه (مهارت آموزي)-درطي اين دوره : هنر جو مهارتهاي لازم را در طراحي تخصصي وي‍ژه مجسمه سازي "،رنگشناسي ، شناخت تناسبات در طراحي و اصول پايه اي پرسپكتيو ،الفباي حجم،نقش بر جسته و قالب گيري مقدماتي و مجسمه سازي با شيوه افزايشي را فرا مي گيرد.

مواد و مصالح مورد استفاده در دوره پايه شامل انواع گچ(مولدانو – ژيپس) ،گل رس ، يونوليت ،بلو فوم مي باشد.

دوره پيشرفته (تكنيك آموزي)_ در طي اين دوره هنرجو ضمن گذراندن دوره تكميلي طراحي و شناخت آناتومي انسان وطراحي از مدل زنده همچنين ساخت فيگور و چهره ،دوره تخصصي نقش برجسته ،مصالح شناسي مقدماتي ،اصول و شيوه هاي قالبگيري پيشرفته ،مجسمه سازي كاهشي و مدلاژ را فرا مي گيرد.

دوره تخصصي (ايده پردازي) – در طي اين دوره هنر جو با شيوه بياني مدرن مجسمه سازي (شناخت فرمهاي انتزاعي) و همچنين مواد و مصالح مدرن (بتن. بتن گلاسه ،فايبر گلس و انواع رزين ها )را فرا گرفته و شيوه هاي موضوع سازي و شيوه پردازي را تجربه كرده و آماده جهت شركت در رويدادهاي هنري مجسمه سازي مي شود.

  • البرز ، کرج ، میدان شهدا ، خ بهار ، کوچه سامان ، پلاک 26
  • 09194054509
  • 09355685454
  • 02632220615
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی

اينستاگرام آموزشگاه هنر در کرج     تلگرام آموزشگاه هنر در کرج

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا