• 09355685454

آموزش نقاشی در کرج

 

آموزش نقاشي در کرج

دوره هاي تخصصي آموزش طراحی و نقاشی با توجه به نياز سنجي هاي زير تدوين گرديده است:

1- نياز نسل جوان به شناخت صحيح و آكادميك رشته نقاشي

2- ارايه دوره هاي منظم آموزشي و مكمل يكديگر كه دوره هاي كاربردي را تكميل نموده و آموزش پذيرنده در انتهاي دوره توان ورود به بازارهاي هنر ،نمايشگاههاي نقاشي و رويدادهاي هنري بين المللي را داشته باشد.

با توجه به مطالب ذكر گرديده، دوره هاي آموزشي به سه دوره پايه، پيشرفته و تخصصي تقسيم گرديده و در هر دوره به صورت كامل مواد درسي منظمي را ارايه نموده كه هنرجويان پس از اتمام هر دوره به توانمندي لازم در آن دوره رسيده و گواهي آن دوره را دريافت مي نمايند.

دوره پايه (مهارت آموزي)-درطي اين دوره : هنر جو مهارتهاي لازم جهت طراحي ا ز محيط سه بعدي و طبيعت بيجان و مدل زنده و طراحي از چهره "،رنگشناسي ، شناخت تناسبات در طراحي و اصول پايه اي پرسپكتيو را فرا مي گيرد و با تكنيك مداد رنگي. مداد طراحي ،مداد كنته ،تركيب مواد طراحي، راپيدوگراف آشنا مي شود.

دوره پيشرفته (تكنيك آموزي و مكتب شناسي)_ در طي اين دوره هنرجو ضمن گذراندن دوره تكميلي طراحي و شناخت آناتومي انسان وطراحي از مدل زنده و چهره ،همچنين طراحي از حيوانات با تكنيك هاي آبرنگ، آبمركب، رنگ روغن و اكرليك آشنا شده و اصول كمپوزيسيون در نقاشي را تجربه مي كند.

در اين دوره هنر جو با مكاتب مختلف نقاشي همچون رياليسم،امپرسيونيسم ،اكسپرسيونيسم،كوبيسم و ... آشنا مي شود.

دوره تخصصي (ايده پردازي)­_ در طي اين دوره هنرجو ضمن گذراندن دوره تكميلي طراحي و تكنيك هاي نقاشي و شناخت تكنيكهاي چاپ همانند منو پرينت،وودكات ، لينوليوم و... آماده ارايه يك پروژه عملي مي شود و در پايان دوره :اصول ورود به جريانهاي روز هنر و شركت در نمايشگاههاي نقاشي را تجربه مي كند.

انتطار مي رود پس از گذراندن سه دوره هنر جو بتواند وارد بازارهاي هنر بشود.

  • البرز ، کرج ، میدان شهدا ، خ بهار ، کوچه سامان ، پلاک 26
  • 09194054509
  • 09355685454
  • 02632220615
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

صفحات اجتماعی

اينستاگرام آموزشگاه هنر در کرج     تلگرام آموزشگاه هنر در کرج

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا